Naujienos

Gėlių Siena @La Villa Royale, Trakai

Madingiausia šio sezono spalva – žalioji (greeny), visai kaip ir nauja mūsų Gėlių Siena! 🙂

Žalias fonas sukurtas kaip pagrindas įvairioms skirtingoms savo forma ir spalvų gama gėlių kompozicijoms, raidėms, ženklams dėti. Dabar turime didelę, baltų gėlių kompoziciją, dedamą ant žalios sienos viršaus.

Šį savaitgalį Gėlių Siena svečiavosi harmonijos oazėje – La Villa Royale, Trakuose! Skubame pasidalinti įspūdingiausiomis akimirkomis!

IMG_4413

Palanga / Onore

onore

Palangoje beveik prieš dvejus metus vilniečiams Ignui ir Ingrydai Grušniams pasakius, kad jie atidaro restoraną Palangoje, prie smilkinio buvo sukiojami pirštai, tačia šiandien Restoranas ONORĖ – priežastis, kodėl privalote nuvykti į kurortą. Būtent čia šiandien svečiuojasi Palangoje mūsų „klasikinę“ Gėlių Siena!

Nauja GĖLIŲ SIENA!

gs2

Šviesių pastelinių tonų gėlių sieną, kuri sukuria tyro, skaistaus, pakylėto jausmo įspūdį. Juk balta – vestuvių spalva. Susipažinkime! Ši gėlių siena – kaip gėlių jūra, kurioje išnyra ir vėl nusileidžia rožiniai ir kreminiai bijūnai, baltos rožės, bangų keteras iškelia baltos mažesnės ir didesnės orchidėjos falenopsiai. Tai grožio jūra, šalia kurios norisi būti visada. Gėlių siena, sukurta iš itin aukštos kokybės dirbtinų gėlių, nuvilia net ir pačius didžiausius skeptikus – atrodo gyvai, natūraliai ir nevysta ilgą šventės vakarą. Tik tada, kai susirūpinama gėlių palaistymu, netikėtai atrandama, kad ji nevystanti! Daugiau informacijos apie naują gėlių sieną rasite čią. Skubėkite rezervuoti ją savo šventei!

Gėlių siena Vyšnių dvare!

vysniudvaras

 

Istorija ir ramybe dvelkiančioje, nuostabiai gražioje vietoje, šimtamečių ąžuolų ir Gintarų piliakalnio prieglobstyje įkurtas Vyšnių dvaras duris lankytojams atvėrė 2015 metų pavasarį, siūlydamas puikią galimybę apsistoti, atšvęsti svarbiausias sukaktis, surengti konferencijas.

XVI-XVII a. ant piliakalnio stovėjo Kartenos dvaras, kurį supo 3 tvenkiniai, o šalia buvo evangelikų reformatų bažnyčia. Manoma, kad dvaras sunaikintas gaisro apie XVII a. vidurį, karų su švedais metu. Kalvą vietos gyventojai vadina Vyšnių kalnu ir pasakoja apie ją įvairius padavimus. Vienas iš jų mena, kad Kartenos dvaro ponas labai mėgo vyšnias ir pasodino didelį sodą. Švedams dvarą sudeginus, sodas išliko ir kiekvieną pavasarį baltais žiedais papuošdavo kalvą. Dėl to ji ir buvo pavadinta Vyšnių kalnu.

Gėlių Siena sodyboje „PASAGYNĖ“

pasagyneVasara – nuostabus metų sezonas bei mėgstamiausias vestuvių laikas. Šią vasarą Gėliu Siena vėl tęsia savo kelionę po gražiausias Lietuvos sodybas ir puošia Jūsų ryškiausius gyvenimo momentus.

„Pasagynė“ – tai sodyba, apsupta žaliuojančiu parku, žydinčiais gėlynais ir čiurlenančiu kriokliu. Pokario metais šioje vietoje veikė senovinė pasagų kalvė, iš kur ir kilo sodybos pavadinimas, kuris neša lankytojams laimę ir gerą nuotaiką…

Mes žimone, kad apie išskirtinę ir nepamirštamą šventę svajojantys trokšta, kad šventinę nuotaiką ir atmosferą kurtų kiekviena detalė ir smulkmena. Nesvarbu, ar tai būtų sukaktuvių metinės, krikštynos, šventiniai pietūs, įmonės pobūvis, Kalėdinis vakarėlis ar kita proga. Gėlių siena – įsimintiniausias Jūsų šventės atributas.

 

Gėlių Siena sodyboje „Župė“

sz2Vasaros sezonui artėjant Gėlių Siena vėl keliavio! Dabar ji apsilankė sodyboje „Župė“. Ir kaip sakė ten dirbantis personalas: „Tokio grožio pas mus dar nebuvo“.

Kviečiame ir Jus užsisakyti unikalią ir analogų Lietuvoje neturinčią Gėlių Sieną! Šis, nepakartojamo grožio atributas, taps įspūdingiausia Jūsų šventės dekoracija, kuri gali įsikurti tiek miške, kopose ar ant jūros kranto, tiek prabangiuose dvaruose, pokylių salėse, sodybose ir kitur, kur tik veda Jūsų fantazija!

Iš aukščiausios kokybės dirbtinų įvairios gausybės gėlių sukurta siena: nešlampanti lietuje, nedžiūstanti saulėje, nebijanti vėjų, kad galėtų puošti šventę netikėčiausiose vietose ir ekstremaliose sąlygose.

Iki susitikimo! 🙂

 

Rezervuok iš anksto!

bd575b20-1d3c-4402-a4ab-babc43bbbb5b

Jeigu Jūs svajojate apie išskirtinę, įspūdingą, pasaką primenančią šventę, tuomet mes žinome, kaip tai įgyvendinti!

Pristatome unikalią ir analogų Lietuvoje neturinčią Gėlių Sieną! Šis, nepakartojamo grožio atributas, taps įspūdingiausia Jūsų šventės dekoracija, kuri gali įsikurti tiek miške, kopose ar ant jūros kranto, tiek prabangiuose dvaruose, pokylių salėse, sodybose ir kitur, kur tik veda Jūsų fantazija!

Pačios gražiausios šventės planuojamos iš anksto, todėl patariame rezervuoti iš anksto.