Naujienos

Gėlių Siena @La Villa Royale, Trakai

Madingiausia šio sezono spalva – žalioji (greeny), visai kaip ir nauja mūsų Gėlių Siena! 🙂

Žalias fonas sukurtas kaip pagrindas įvairioms skirtingoms savo forma ir spalvų gama gėlių kompozicijoms, raidėms, ženklams dėti. Dabar turime didelę, baltų gėlių kompoziciją, dedamą ant žalios sienos viršaus.

Šį savaitgalį Gėlių Siena svečiavosi harmonijos oazėje – La Villa Royale, Trakuose! Skubame pasidalinti įspūdingiausiomis akimirkomis!

IMG_4413

Nauja GĖLIŲ SIENA!

gs2

Šviesių pastelinių tonų gėlių sieną, kuri sukuria tyro, skaistaus, pakylėto jausmo įspūdį. Juk balta – vestuvių spalva. Susipažinkime! Ši gėlių siena – kaip gėlių jūra, kurioje išnyra ir vėl nusileidžia rožiniai ir kreminiai bijūnai, baltos rožės, bangų keteras iškelia baltos mažesnės ir didesnės orchidėjos falenopsiai. Tai grožio jūra, šalia kurios norisi būti visada. Gėlių siena, sukurta iš itin aukštos kokybės dirbtinų gėlių, nuvilia net ir pačius didžiausius skeptikus – atrodo gyvai, natūraliai ir nevysta ilgą šventės vakarą. Tik tada, kai susirūpinama gėlių palaistymu, netikėtai atrandama, kad ji nevystanti! Daugiau informacijos apie naują gėlių sieną rasite čią. Skubėkite rezervuoti ją savo šventei!

Gėlių siena Vyšnių dvare!

vysniudvaras

 

Istorija ir ramybe dvelkiančioje, nuostabiai gražioje vietoje, šimtamečių ąžuolų ir Gintarų piliakalnio prieglobstyje įkurtas Vyšnių dvaras duris lankytojams atvėrė 2015 metų pavasarį, siūlydamas puikią galimybę apsistoti, atšvęsti svarbiausias sukaktis, surengti konferencijas.

XVI-XVII a. ant piliakalnio stovėjo Kartenos dvaras, kurį supo 3 tvenkiniai, o šalia buvo evangelikų reformatų bažnyčia. Manoma, kad dvaras sunaikintas gaisro apie XVII a. vidurį, karų su švedais metu. Kalvą vietos gyventojai vadina Vyšnių kalnu ir pasakoja apie ją įvairius padavimus. Vienas iš jų mena, kad Kartenos dvaro ponas labai mėgo vyšnias ir pasodino didelį sodą. Švedams dvarą sudeginus, sodas išliko ir kiekvieną pavasarį baltais žiedais papuošdavo kalvą. Dėl to ji ir buvo pavadinta Vyšnių kalnu.

Gėlių Siena sodyboje „PASAGYNĖ“

pasagyneVasara – nuostabus metų sezonas bei mėgstamiausias vestuvių laikas. Šią vasarą Gėliu Siena vėl tęsia savo kelionę po gražiausias Lietuvos sodybas ir puošia Jūsų ryškiausius gyvenimo momentus.

“Pasagynė” – tai sodyba, apsupta žaliuojančiu parku, žydinčiais gėlynais ir čiurlenančiu kriokliu. Pokario metais šioje vietoje veikė senovinė pasagų kalvė, iš kur ir kilo sodybos pavadinimas, kuris neša lankytojams laimę ir gerą nuotaiką…

Mes žimone, kad apie išskirtinę ir nepamirštamą šventę svajojantys trokšta, kad šventinę nuotaiką ir atmosferą kurtų kiekviena detalė ir smulkmena. Nesvarbu, ar tai būtų sukaktuvių metinės, krikštynos, šventiniai pietūs, įmonės pobūvis, Kalėdinis vakarėlis ar kita proga. Gėlių siena – įsimintiniausias Jūsų šventės atributas.

 

Gėlių Siena sodyboje “Župė”

sz2Vasaros sezonui artėjant Gėlių Siena vėl keliavio! Dabar ji apsilankė sodyboje “Župė”. Ir kaip sakė ten dirbantis personalas: “Tokio grožio pas mus dar nebuvo”.

Kviečiame ir Jus užsisakyti unikalią ir analogų Lietuvoje neturinčią Gėlių Sieną! Šis, nepakartojamo grožio atributas, taps įspūdingiausia Jūsų šventės dekoracija, kuri gali įsikurti tiek miške, kopose ar ant jūros kranto, tiek prabangiuose dvaruose, pokylių salėse, sodybose ir kitur, kur tik veda Jūsų fantazija!

Iš aukščiausios kokybės dirbtinų įvairios gausybės gėlių sukurta siena: nešlampanti lietuje, nedžiūstanti saulėje, nebijanti vėjų, kad galėtų puošti šventę netikėčiausiose vietose ir ekstremaliose sąlygose.

Iki susitikimo! 🙂

 

Socialinis projektas „Draugystė veža“

padekaŠį savaitgalį Palangoje finišavo socialinis projektas „Draugystė veža“, įrodantis, jog draugystė gali išpildyti svajones. Iškilmingo renginio Palangos koncertų salėje metu paaiškėjo penkios draugų poros, kurioms padovanotos kelionės į Stokholmą bei ten vyksiantį „Eurovizijos“ dainų konkursą.

Projekto iniciatoriai tiki, kad žmogus su negalia yra lygiavertis mūsų bendruomenės narys, turintis pomėgių, siekių ir svajonių, kaip ir kiekvienas iš mūsų.

Džiaugiames, jog mūsų studija prisidėjo prie šio reikšmingo projekto realizavimo ir linkime “draugams” sėkmės!

 

Dalyvavome konkurse “Metų Klaipėdietė”

VYT_9432 - CopyŠią savaitę įvyko Metų Klaipėdietės rinkimai – labiausiai uostamiesčiui nusipelniusios moters rinkimų konkursas, organizuojamas jau tryliktą kartą. Garbingas apdovanojimas yra suteikiamas už kilnius darbus miesto labui bei jo žmonėms. Džiaugėmės, jog šįkart šventės erdves puošė Gamtos Studijos “Puokštė” sukurtą Gėlių Siena, prie kurios buvo iškilmingai fotografuojami renginio svečiai. Ankstesnių metų lauretės ir šių metų nominantės buvo apdovanotos Gamtos studijos “Puokštė” floristų kurtomis puokštėmis.